Screen Reader Mode Icon

Question Title

* 1. Téma sympozia bylo pro moji odbornou lékařskou praxi:

Question Title

* 2. Pracuji jako

Question Title

* 3. Fycompu při léčbě epilepsie

Question Title

* 4. Hodnocení přednášky jako ve škole 1 = maximálně užitečná a relevantní, 5 = je to sice zajímavé, ale pro mou praxi málo relevantní:  "O čem si pacienti s epilepsií povídají na sociálních sítích: Prof. MUDr. Milan Brázdil, Ph.D."

Question Title

* 5. Hodnocení přednášky jako ve škole 1 = maximálně užitečná a relevantní, 5 = je to sice zajímavé, ale pro mou praxi málo relevantní: “Epilepsie a STIGMA: MUDr. Irena Novotná, Prof. MUDr. Milan Brázdil, Ph.D."

Question Title

* 6. Hodnocení přednášky jako ve škole 1 = maximálně užitečná a relevantní, 5 = je to sice zajímavé, ale pro mou praxi málo relevantní: “Epilepsie a KOGNICE: MUDr. Hana Vacovská, MUDr. Jana Zárubová”

Question Title

* 7. Hodnocení přednášky jako ve škole 1 = maximálně užitečná a relevantní, 5 = je to sice zajímavé, ale pro mou praxi málo relevantní: “Epilepsie V NOCI: MUDr. Gisela Rytířová, Ph.D., MUDr. Jana Slonková Ph.D.”

Moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Certifikáty naleznete ve svém profilu na www.mhconsulting.cz. Klikněte na siluetu panáčka, přihlaste se a znovu na ni klikněte. Zvolte "Účastním se" a detail akce. Zde již naleznete samotný certifikát.
0 of 7 answered
 

T