Screen Reader Mode Icon

1. Witamy w badaniu dotyczącym opieki ginekologicznej dla osób LGBTQIA

Cześć!

Reprezentujemy Stowarzyszenie Queerowy Maj, działające w Krakowie. Prowadzimy obecnie badanie dotyczące doświadczeń i oczekiwań wobec opieki ginekologicznej wśród osób LGBTQIA w województwie małopolskim. Ankieta skierowana jest do wszystkich osób ze społeczności, które korzystały bądź korzystają z opieki ginekologicznej.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą analizowane zbiorczo oraz wykorzystane jedynie na potrzeby stworzenia raportu z badania. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się przez email: ania.tereszko@queerowymaj.org. Dziękujemy za pomoc!

Kwestionariusz ten składa się z pytań jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru oraz pytań otwartych. Nie ma tutaj złych lub dobrych odpowiedzi. Jeśli masz taką potrzebę, możesz zrezygnować w każdej chwili. Wypełnienie ankiety powinno zająć ok. 15 minut.
 
Przywiązujemy ogromną wagę do Twojej prywatności. Więcej informacji o zasadach przechowywania i przetwarzania Twoich danych, znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.   
0 z 37 z odpowiedziami
 

T