Dzięki za ciekawość - szczegóły niżej!

CO BĘDĘ Z TEGO MIAŁ?

Gdy ankieta dobiegnie końca, a my obrobimy dane – otrzymasz (miejmy nadzieje – ładnie sformatowany) raport o aktualnej sytuacji rynkowej wśród inżynierów sieciowych, przez co będziesz mógł/mogła porównać ją do swojej. To z kolei może zaprowadzić Cie do różnych wniosków – jesteś w dobrej sytuacji, albo nie wykorzystujesz w pełni potencjału rynku pracownika. 😊

OK, GDZIE JEST HACZYK?

Zacznijmy od tego, czy jest – zależy jak cierpliwy/a jesteś. Możesz poczekać na wyniki jak już wszystko ładnie opakujemy, albo dostać je razem z innymi, którzy udzielą nam informacji o swojej sytuacji i preferencjach.

Jeśli weźmiesz udział w ankiecie, zapytamy Cie o: lata doświadczenia w branży, edukację, posiadane certyfikaty Cisco, aktualną i preferowaną formę kontraktu, długość aktualnego kontraktu/zatrudnienia, preferencje długości kontraktu/zatrudnienia, aktualne i oczekiwane od potencjalnego pracodawcy/zleceniodawcy wynagrodzenie, otwartość na zmianę pracy, firmy na Twojej „czarnej liście”, czynniki wpływające na atrakcyjność oferty.

Ta ankieta jest w pełni anonimowa. Na samym końcu znajdziesz link do drugiej ankiety, którą możesz wypełnić jeśli chciałbyś dostać od nas informację nt. ofert, które pasują do Twojego profilu. Jest ona w 100% opcjonalna. Będziemy realizować ciekawy projekt związany z inżynierią sieci już wkrótce.

KIM JESTEŚCIE? [English follows]

Gibbs Hybrid is an international single-source integrated provider of Talent Management Services, Programme Consultancy and Outsourcing solutions to mid-market and FORTUNE 500 companies.

Gibbs Hybrid offers a single source integrated solution with programme consultancy, talent, technology and outsourcing initiatives that drive customer success.

T