Witamy w projekcie E-COMPARED!

Ankieta, którą będą Państwo wypełniać dotyczy aktualnych metod leczenia depresji w Europie i jest przeprowadzana w ośmiu europejskich krajach. Państwa odpowiedzi są dla nas bardzo cenne. Jednym z celów projektu E-COMPARED jest zebranie opinii od instytucji/organizacji zajmujących się leczeniem depresji. Pytania odnoszą się do wiedzy, postaw, zachowań i oczekiwań reprezentowanej przez Państwa organizacji/instytucji odnoszących się do standardowego leczenia depresji u osób dorosłych oraz leczenia depresji z wykorzystaniem internetu.

Pytania dotyczą sytuacji w Państwa kraju. Prosimy o udzielanie odpowiedzi w imieniu organizacji/instytucji, którą Państwo reprezentują. Nie muszą Państwo zasięgać dodatkowych informacji, aby odpowiedzieć na te pytania.

Kiedy mówimy o depresji, mamy zawsze na myśli epizody depresji u osób dorosłych (od łagodnych do ostrych epizodów).
Ze względu na to, że ankieta jest rozpowszechniana w tym samym formacie w kilku krajach europejskich, nie wszystkie pytania mogą odnosić się do Państwa organizacji/instytucji lub w ogóle do sytuacji w Państwa kraju. W takim wypadku, prosimy o zaznaczenie odpowiedzi „nie dotyczy”.

Ankieta składa się z czterech części i wypełnienie jej zajmuje około 10-15 minut. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat projektu E-COMPARED, proszę przycisnąć tutaj.

T