Інформаційний лист

Шановні участники!

Ви запрошені взяти участь в опитуванні що проводиться під егідою науково дослідного проекту Ризик Пожеж Н2020.

Перед тим як Ви вирішите взяти участь в опитуванні будь ласка прочитайте інформацію стосовно проекту.
Про що є дослідницький проект Ризик Пожеж?
Ризик Пожеж має намір розвинути, оцінити та розповсюдити науково обгрунтовану інтегральну стратегію для того щоб: 1) розширити поточну систему оцінки ризику лісових пожеж, включаючи критичні фактори ризику що перед тим не були враховані; 2) виробити ефективні засоби для зниженні поточного ризику пожеж; 3) адаптувати стратегію менеджменту до очікуванних кліматичних та соціо-економічних змін. Це може бути досягнуто тільки в тісній співпраці між дослідниками, зацікавленними сторонами та громадянами, інтеграційними новітніми технологіями, настановами та рекомендованною політикою для покращення поточної системи та практики починаючи з регіонального до европейського рівня масштабу.
Це опитування було створено в контексті Діяльності  1.1.3 Драйвери людської ініціації та участі громадськості в попередженні пожеж та підготовки до них Ризик Пожеж проекту (дійсний проект лідер Університет де Алкала, Іспанія) який має розвинути каркас для громадсько наукового підходу для аналізу акторського та зацікавлених сторін підходу до випадків та наслідків великих пожеж через аналіз суспільних настроїв. Прототайп мобільного застосування буде розробленний для допомоги усвідомлення пожежного ризику в пожежно небезпечних місцях.
Як довго дослідницький проект Ризик Пожеж протягнеться?
Продовженість проекту складає 48 місяців.

Що Ви маєте зробити?
Для цілей поточної дослідницької діяльності ми просимо Вас прийняти участь у цьому онлайн опитуванні. Це опитування має за ціль зібрати пошукові данні відносно сприйняття Драйверів  Людської Ініціації та пожежного ризику у громадян. Опитування вміщає питання націленні на зібрання пошукових данних корисних для дизайну прототипа мобільного застосування для допомоги усвідомлення пожежного ризику в пожежно небеспечних місцях. Персональні данні не збираються.
Як це буде здійснено?
Ця дослідницька діяльність буде здійснена онлайн.

Ви візьмете учасить тільки один раз. Опитування складається з питань на які щоб відповісти потрібно затратити біля 15 хвилин.

Чи будете Ви сконтактовані на пізнішій стадії проекту?
Ні.
Як Ризик Пожеж Консорціум буде використовувати результати досліджень?
Ніякі персональні данні збиратись не будуть. Однак для цілеей опитування деякі данні будуть збиратись (стать, вік, місце проживання, національність, освіта, займаєма позиція) i можливо ведуть непрямо (через процесс та ассоціаціію з іншими данними) до ідентифікації відповідача. Дані будуть аналізуватись в агрегатній формі і ніколи не будуть повязані з ідентифікацією відповідача. Ніякого шляху та ніякої причини не має ідентифікувати відповідача.

Інформація яку Ви надасте буде використана тільки для цілей цього дослідження, спеціально для цілей Діяльності 1.1.3.
Як Ризик Пожеж Консорціум матиме справу з випадковими знахідками?
Випадкові знахідки досліджень існують та є включеними в етичний каркас проектy. Ніяких випадкових знахідок не очікуються по результатаx цього опитування.

Як Ви можете знайти результати дослідження?
Результати опитування будуть представлені Активним лідером у відповідності до Результатів Д1.3 Ризик Пожеж проекту. Результати будуть опубліковани на вебсайті проекту (https://fireurisk.eu/).
Що якщо Ви вирішили не брати учасить у опитуванні або змінили свою думку в ході опитування?
Ваша участь у опитуванні є повністю добровільна та анонімна і Ви в праві залишити опитування без ніяких наслідків.

Чи можуть бути якісь ризики, дискомфорт чи недоліки мого рішення?
Ніяких ризиків, дискомфорту  чи недоліків не може бути.
Хто є контактною персоною в проекті?
Якщо ВИ маєте питання на рахунок цього дослідження чи використання Вашої нформації в каркасі цього вивчення будь ласка контактуйте Ризик Пожеж відповідальний партнер для цього опитування ISIG - Ramona Velea – velea@isig.it чи ISIG назначений етичний відповідальний Marina Andeva – andeva@isig.it.

Question Title

* 1. Чи згодні Ви взяти участь у опитуванні?

 
4% of survey complete.

T