Sel hooajal saad Turblissi toodetest komplekteerida ise sobivad komplektid. Meie pakime need Sinu eest siidipaberisse, asetame kaunisse kinkekarpi ja sõlmime paki armsa satiinilindist lipsuga.

Ühte kinkekarpi mahub maksimaalselt 4 toodet. NB! 180ml maskid kinkekarpidesse ei mahu. Toodete nimed, suurused ja hinnad leiad meie kodulehelt turbliss.eu. Kinkekarpide materjali ja pakkimise eest midagi juurde maksma ei pea.

Ühes ankeedis saad korraga tellida kuni 4 komplekti. Arve saadame Sulle e-kirja teel peale ankeedi laekumist.

Kuni 2 komplekti saatekulu on 3.30€ ja 3-4 komplekti saatekulu 4€. Kui soovid, võid samas tellimuses juurde osta ka üksiktooteid, mille eest lisa saatekulu ei lisandu.
***

Question Title

* 1. Komplekt 1 - kirjuta kuni 4 toote nimed (v.a 180ml maskid) ja suurused ning soovitud lindi värv (punane, roheline, kuldne, tumesinine, helesinine)

Question Title

* 2. Komplekt 2 - kirjuta kuni 4 toote nimed (v.a 180ml maskid) ja suurused ning soovitud lindi värv (punane, roheline, kuldne, tumesinine, helesinine)

Question Title

* 3. Komplekt 3 - kirjuta kuni 4 toote nimed (v.a 180ml maskid) ja suurused ning soovitud lindi värv (punane, roheline, kuldne, tumesinine, helesinine)

Question Title

* 4. Komplekt 4 - kirjuta kuni 4 toote nimed (v.a 180ml maskid) ja suurused ning soovitud lindi värv (punane, roheline, kuldne, tumesinine, helesinine)

Question Title

* 5. Kirjuta siia, milliseid üksiktooteid soovid samasse tellimusse juurde lisada

Question Title

* 6. Sinu nimi

Question Title

* 7. Mobiiltelefoni number

Question Title

* 8. E-maili aadress. 
Saadame Sulle arve e-kirja teel ja paneme pakid teele peale makse laekumist.

Question Title

* 9. Sobiva SmartPOST või Omniva automaadi asukoht.
Kui soovid pakile ise järele tulla, siis kirjuta siia kasti TULEN ISE. Asume aadressil Tulika 11, Tallinn. Peale arve tasumist võta palun aja kokkuleppimiseks meiega ise ühendust info@turbliss.eu või 56664704.

Question Title

* 10. Kui soovid lisada komplektidele nimelised kaardid, siis sisesta soovitud tekstid siia kasti.
Näide:
Komplekt 1 - Kallis Ema! Soovin Sulle imelisi pühi! Marju 
Komplekt 2 - Päkapikkudelt Peetrile
jne

T