Low Code – це підхід у розробці програмного забезпечення (ПЗ), що передбачає використання візуального програмування, що у свою чергу дозволяє прискорити фази проєктування та доставки продукту.

Технологія RPA (Robotic Process Automation) є однією з форм автоматизації бізнес-процесів, яка заснована на метафоричному програмному забезпеченні «роботів».

Відмінною особливістю RPA від інших систем і засобів автоматизації процесів є можливість використання інтерфейсу користувача для маніпулювання даними ресурсу або взаємодії із ним.

Заповніть анкету нижче і наші експерти зв’яжуться з вами та нададуть приклади успішного впровадження технології RPA.

Question Title

* 1. Будь ласка, вкажіть ваші дані.

Question Title

* 2. Згода на обробку персональних даних

Відправка вами заповненої форми означає надання вами своєї згоди на обробку вашої контактної інформації (далі – «Персональні дані») і її подальше уточнення і використання для цілей розвитку бізнесу KPMG в Україні, зокрема з метою надсилання вам комерційних пропозицій, інформаційних матеріалів про наші послуги, запрошень на різні заходи, які організовуються KPMG в Україні. Згода також надається оператору платформи, яка використовується для проведення опитування на умовах такого оператора.

Під «KPMG в Україні» розуміється АО «КПМГ Право», ТОВ «КПМГ-Україна» та ПрАТ «КПМГ Аудит», кожен з яких діє як самостійний розпорядник Персональних даних. Адреса розпорядників: вул. Князів Острозьких, 32/2, 01010, м. Київ, Україна.

Якщо ви хочете, щоб інформація про вас була видалена після її використання для цілей реєстрації, зверніться до нас за адресою dataprivacy@kpmg.ua. Ця згода надається до моменту її відкликання суб'єктом персональних даних шляхом надсилання повідомлення в електронній формі за адресою dataprivacy@kpmg.ua.

T