Screen Reader Mode Icon

Question Title

Pilt
/English speakers, please see HERE./

HEA MUUSIKAHUVILINE!

Balti & Eesti Muusika Päevade otseülekanded on peaaegu läbi saanud ning selleks, et senist korraldustegevust mõtestada, esitame Sulle mõned küsimused. Meie jaoks oli veebifestival formaadina esmakordne ja Sinu vastused aitavad Eesti Muusika Päevade korraldustoimkonnal luua oma osalejatele järjest paremaid kogemusi võimaldavat keskkonda. Ühtlasi saavad küsitluse kokkuvõtetest sisendit ka Balti Muusika Päevade järgmised korraldajad.

Küsitlusele vastamine võtab aega u 4-20 minutit sõltuvalt Sinu vastuste põhjalikkusest. Mida põhjalikumalt Sa vastad, seda kasulikum meile, aga tegelikult saad selle üle otsustada täiesti ise! Suur enamus küsimustest on valikvastustega.
☛ Sinu vastused panustavad otseselt Eesti ühe olulise muusikat ja loojaid võimestava sündmuse ning meeskonna arenguhüppesse. Küsitluse linki on lubatud jagada!
☛ Kõikide vastanute vahel loositakse välja 1 pass kahele 2022. aasta Eesti Muusika Päevade festivalile (meiliaadressi saab loosimiseks jätta eraldi aknas). Kõik vastajad saavad mitu karmapunkti. (:

Küsitluse vastused on konfidentsiaalsed. Vastuseid kogutakse 2. juunini 2021. 

Tea, et Sinu vastused on päriselt ka väärtuslikud - meeskond teeb nende pinnalt järeldused ja kujundab sammud järgmiseks aastaks ettevalmistumisel. 

Ette tänades
Eesti Muusika Päevade meeskond

www.eestimuusikapaevad.ee
info@eestimuusikapaevad.ee

Question Title

* 1. Nimeta 3 esimesena pähetulevat märksõna, mis seostub Sulle festivaliga “Eesti Muusika Päevad”

Question Title

* 2. Kas Sa osalesid Eesti & Balti Muusika Päevadel 2021?
Arvesta osalemisena nii EMP TV, FB-live’i, Klassikaraadio, EBU, LTR-i kui ka muude kanalite kaudu kuulajana festivalist osa võtmist.

0/31 on vastatud
 

T