Question Title

Pilt
[English speakers, please see HERE)

HEA MUUSIKAHUVILINE!


Esitame Sulle mõned küsimused, mis aitaksid Eesti Muusika Päevade korraldustoimkonnal luua oma osalejatele järjest paremaid kogemusi võimaldavat keskkonda.

Palume vastata küsitlusele ka juhul, kui Sa ei ole kunagi Eesti Muusika Päevadest osa võtnud ja/või ei plaani osa võtta ka sel aastal. Meie publiku-uuring vaatab nii meie festivali enda kogukonda kui ka veidi kaugemale, ja nii tahaksime väga ka seni meid mitte kuulanud muusikahuviliste käest küsida tagasisidet, mis võiks meid sündmuskorraldusel edasi aidata.

Soovime küsitlusega:
  • profileerida publikut, et osaksime paremini planeerida oma sündmuse kommunikatsiooni, selle kanaleid ning piletimüüki
  • hinnata, kui hästi on festivalil õnnestunud oma sündmuse kohta infot levitada, ja analüüsida, kuidas võiksime oma tegevusi täiendada
  • küsida sisendit veebifestivali formaadi kohta, et uutes oludes muutustega kohaneda

☛ Küsitlusele vastamine võtab aega u 10-30 minutit sõltuvalt Sinu vastuste põhjalikkusest. Mida põhjalikumalt Sa vastad, seda kasulikum meile, aga tegelikult saad selle üle otsustada täiesti ise. Suur enamus küsimustest on valikvastustega.
Sinu vastused panustavad otseselt Eesti ühe olulise muusikat ja loojaid võimestava sündmuse ning meeskonna arenguhüppesse. Küsitluse linki on lubatud jagada!
☛ Kõikide vastanute vahel loositakse välja 1 pass kahele 2022. aasta Eesti Muusika Päevade festivalile (meiliaadressi saab loosimiseks jätta eraldi aknas). Kõik vastajad saavad mitu karmapunkti. (:

Küsitluse vastused on konfidentsiaalsed. Vastuseid kogutakse 20. aprillini 2021.

Ette tänades
Eesti Muusika Päevade meeskond

www.eestimuusikapaevad.ee
info@eestimuusikapaevad.ee
0/30 on vastatud
 

T