Коаліція провінції Онтаріо з питань психічного здоров'я дітей та молоді — це міжгалузева мережа провінційних партнерів у сфері освіти, психічного здоров'я та залежності, охорони здоров'я, громадського здоров'я, правосуддя, громадських та соціальних служб і досліджень, а також батьків/опікунів та молоді. Її члени поділяють прагнення забезпечити найкраще психічне здоров'я та добробуту для дітей, молоді та родин провінції Онтаріо та співпрацюють з кількома групами для розробки інструментів та ресурсів, спрямованих на розширення знань про психічне здоров'я серед батьків/опікунів. За допомогою цього опитування ми сподіваємося дізнатися більше про те, які теми цікаві саме для вас, та зручний для вас спосіб отримання інформації про психічне здоров'я дітей. Це допоможе нам створювати ресурси, які відповідатимуть вашим потребам, та співпрацювати з нашими партнерами від шкільних рад так, щоб ви отримували необхідну вам інформацію у найзручніший для вас спосіб.

Просимо зауважити, що проходження цього опитування є добровільним, а ваші відповіді — анонімними. Вам не потрібно вказувати своє ім'я. Результати не будуть прив'язані до конкретного респондента. Це опитування займе близько 15-20 хвилин.

Якщо у вас виникли запитання чи занепокоєння щодо опитування або вам необхідна допомога в його заповненні, просимо звертатися до CoalitionSurvey@opsba.org. Ми всі хочемо, щоб діти та молодь процвітали в школі, вдома чи в громаді, і знаємо, що їхнє психічне здоров'я та благополуччя мають для цього вирішальне значення. Пройшовши це опитування, ви допомагаєте нам, Коаліції, розробити правильні ресурси для вас — батьків/опікунів провінції Онтаріо.

Глосарій:

Батьки/опікуни. Сімейні структури є унікальними. Ми використовуємо термін «батьки/опікуни» для позначення будь-якої дорослої особи, яка бере безпосередню участь у домашньому житті дитини/молодої людини.

Дитина. Окрім першого запитання в розділі «Загальна інформація», що стосується всіх дітей або молодих людей у сім'ї, в опитуванні часто йдеться саме про «вашу дитину». Відповідаючи на запитання опитування, ви можете брати до уваги будь-яку свою дитину або всіх своїх дітей одночасно.

Психічне здоров'я. Психічне здоров'я — це стан психічного благополуччя, який дозволяє людям долати життєві стреси, реалізовувати свої здібності, добре вчитися і працювати, а також робити внесок у життя своєї громади. (Всесвітня організація охорони здоров'я)

Психологічні проблеми. Зміни в психічному здоров'ї є природними. Коли ці зміни починають негативно впливати на те, як людина зазвичай почувається, діє чи думає, як вона долає стрес або поводиться у стосунках з іншими, це може стати проблемою або викликати занепокоєння. Для управління поширеними почуттями страждання може бути достатньо стратегій їх подолання та соціальної підтримки.

Психічні захворювання. Психічні захворювання характеризуються змінами в мисленні, настрої або поведінці, пов'язаними зі значними стражданнями й порушенням функціонування. Психічне захворювання не тотожне почуттю страждання, спричиненому звичайною реакцією на складні ситуації (PHAC).

Докладніше про Коаліцію провінції Онтаріо для дітей та молоді.
Докладніше про фахівців з психічного здоров'я: Фахівці з психічного здоров'я в провінції Онтаріо

Question Title

* 1. Я даю згоду на проходження цього опитування та на те, щоб мої відповіді були записані та передані членам Коаліції для забезпечення інформацією з метою розробки ресурсів, пов'язаних з підвищенням грамотності батьків/опікунів у питаннях психічного здоров'я в школах провінції Онтаріо.

T