Úvod

Ženy, které jsou těhotné, kojící nebo plánující graviditu, potřebují být řádně informovány o rizicích léků, které užívají. Abychom byli schopni poskytnout optimální formu takové informace, potřebujeme váši pomoc. Cílem tohoto dotazníku je porozumět tomu, jakou formu informace ženy potřebují a jakým způsobem by informace měla být předána.

Předkládaný průzkum je součástí projektu ConcePTION, realizovaného za finanční podpory programu Innovative Medicines Initiative (IMI). Tento průzkum řídí The Synergist v zastoupení ostatních členů, kteří na projektu IMI ConcePTION pracují a kontrolují společně sdílená data. Vaše data do projektu zahrneme pouze v případě Vašeho výslovného souhlasu a dále jak pak zpracujeme a připravíme ke zveřejnění. Pokud byste se chtěl/a dozvědět více o systému zpracování dat, přečtěte si, prosím stať s názvem Ochrana osobních údajů.

Vaše účast je důležitá, protože pomůže, abychom ženám jako jste Vy, poskytli v budoucnu srozumitelnou a užitečnou informaci.Abychom mohli pokračovat v našem výzkumu. Rádi bychom vás požádali o Vaši emailovou adresu, v případě, že bychom Vás opět pozvali k účasti v dalších studiích či průzkumech.

Otázky, které jsou označené hvězdičkou, vyžadují odpovědi.

Question Title

* 1. Výslovně souhlasím se zpracováním dat, která poskytuji členům výzkumného projektu ConcePTION.

0 of 38 answered
 

T