Opis ogólny

Miasto Chicago opracowuje aktualnie nowy skonsolidowany plan wykorzystania grantów rządowych na lata 2020–2024, w tym funduszy z następujących programów:

·         Dodatek do rozwoju dzielnic (Community Development Block Grant, CDBG);

·         Dodatek na schroniska w sytuacji kryzysowej (Emergency Shelter Grant, ESG);

·         Program HOME oraz

·         Mieszkania dla osób chorych na AIDS (Housing Opportunities for People with AIDS, HOPWA).

 

Jednym z elementów tego planu jest identyfikacja potrzeb i priorytetów miasta Chicago. Niniejsza ankieta oferuje mieszkańcom szansę przekazania opinii na temat najbardziej palących potrzeb społeczności oraz rodzaju miejskich usług, które powinny stanowić priorytet w okresie następnych pięciu lat. Jeśli ma Pan/Pani więcej komentarzy dotyczących kwestii, które nie zostały objęte ankietą – np. dodatkowych niezaspokojonych potrzeb lub pomysłów na temat innych usług / przeszkód w dostępie do określonych usług – również będzie Pan/Pani miał(a) szansę ich zgłoszenia. Ankieta powinna zająć około 5–10 minut.

 

Nawet jeśli nie odpowie Pan/Pani na każde pytanie, prosimy kontynuować ankietę aż do końca i kliknąć przycisk „Gotowe (Done)”, aby wszystkie Pana/Pani odpowiedzi zostały zapisane.

 

W razie pytań dotyczących informacji zawartych w niniejszej ankiecie prosimy o kontakt z naszym biurem pod adresem OBMGMU@cityofchicago.org.
 
13% of survey complete.

T