Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу.

Оголошується набір учасників та учасниць на онлайн-тренінг «Моніторинг конфліктів» та «Первинний зріз конфліктності громад» для локальних моніторів, а також за участю представників РГГБСЗ\РГГБВ «Моніторинг конфліктів» та «Первинний зріз конфліктності громад» для локальних моніторів, а також за участю представників РГГБСЗ\РГГБВ Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, які планують працювати з мережею Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)» .
Тренінг відбудеться: 10 - 11 лютого 2023 р. з 10:00 до 13:00

Формат: онлайн на освітній платформі та платформі Zoom. 
Тренінг призначений для бажаючих долучитися до моніторингу конфліктів та проблем у співпраці з системою ГІСМАОВК у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Чернігівській в областях.

Мета: 
підготувати команду локальних моніторів, надати їм базові знання, необхідні для збору, аналізу та описання конфліктів в Геоінформаційній системі моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів; 
долучити відібраних моніторів до команди аналітичної складової ГІСМАОВК.

Програма тренінгу включатиме:
Знайомство з системою ГІСМАОВК
Визначення параметрів конфлікту
Сценарії розвитку конфліктів та прогнозування
Методи та форми збору інформації про конфлікт кейси 
Первинний аналіз та опис конфліктів/проблем  
Первинний зріз конфліктності громад
Стандарти та етика роботи локального монітору ГІСМАОВК

За результатами тренінгу серед зацікавлених учасників та учасниць буде проведено відбір до команди локальних моніторів аналітичної складової ГІСМАОВК, які будуть залучені до роботи системи в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Під час оцінювання поданих до участі заявок буде враховуватись обґрунтування зацікавленості, досвід та відповідна кваліфікація. Перевага буде надаватись кандидатам/-кам, які після закінчення навчання підтвердять готовність працювати в проєкті ГІСМАОВК .У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся на пошту Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів gismaecr@gmail.com 

Захід проводиться в межах діяльності Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (https://dialog-ua.org/) (надалі – ГІСМАОВК). Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів  – це єдина та унікальна система закритого циклу роботи з конфліктами, яка розпочала свою роботу в 2019 році. За роки роботи до Мережі експертів ГІСМАОВК долучилися понад 140 фахових спеціалістів/-ок у галузі мирних методів роботи з конфліктами. З початку діяльності фахівцями/-чинями було вирішено більше 200 групових конфліктів у громадах 14 областей України.

 Захід організовано у межах «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів у взаємодії з робочими групами із громадської безпеки та соціальної згуртованості (відновлення)», яку втілює ГО «Центр права та посередництва» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у рамках проекту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Question Title

* 1. Прізвище, ім'я

Question Title

* 2. Стать

Question Title

* 3. Вік

Question Title

* 4. Чи маєте ви офіційний статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО)?

Question Title

* 5. Чи відноситесь ви до категорії осіб з інвалідністю?

Question Title

* 6. В якій області ви проживаєте на теперішній час?

Question Title

* 7. В якому населеному пункті відповідної  області, ви проживаєте? Місто/село/селище (вказати)

Question Title

* 8. В якому населеному пункті, ви проживали до 24.02.2022 року? Область, місто/село/селище (вказати)

Question Title

* 9. Рід занять:

Question Title

* 10. В якій сфері ви працюєте:

Question Title

* 11. Чи маєте  досвід моніторингової та аналітичної роботи?

Question Title

* 12. Якщо маєте досвід моніторигнової та аналітичної роботи, опишіть більш детально, в чому саме є досвід, скільки років, напрямок діяльності.

Question Title

* 13. Чи маєте досвід громадської діяльності?

Question Title

* 14. Якщо маєте досвід громадської активності, опишіть більш детально, в чому саме є досвід, скільки років, напрямок діяльності та назва неурядової організаціїї.

Question Title

* 15. Чому бажаєте взяти участь у тренінгу?

Question Title

* 16. Чи готові надалі співпрацювати з системою ГІСМАОВК?

Question Title

* 17. Електронна адреса:

Question Title

* 18. Контактний номер телефону

Question Title

* 19. Посилання на Вашу сторінку в мережі Facebook

Question Title

* 20. Ваші запитання та коментарі (в разі потреби).

Question Title

* 21. Завантажте резюме

Лише файли типу PDF, DOC, DOCX, PNG, JPG, JPEG, GIF.
Виберіть файл

Question Title

* 22. Завантажте мотиваційний лист

Лише файли типу PDF, DOC, DOCX, PNG, JPG, JPEG, GIF.
Виберіть файл

Question Title

* 23. Згода на обробку персональних даних в базі ГО "Центр права та посередництва та ГІСМАОВК у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 року №2297-VI

T