Gerbiami biržos dalyviai,

Atsižvelgdami į sukauptą energijos išteklių biržos administravimo patirtį, Jūsų per ilgą laiką išsakytus pageidavimus bei pasiūlymus dėl prekybos sistemos funkcionalumo didinimo bei siekdami toliau tobulinti veiklos procesus, parengėme energijos išteklių biržos Reglamento bei Biokuro tiekimo tipinių sąlygų naujų redakcijų projektus. 

Pagrindiniai siūlomi biržos procesų pakeitimai susisteminti šioje apklausoje. Kviečiame susipažinti su siūlomais pakeitimais ir išsakyti savo nuomonę užpildant apklausos formą. Apklausą sudaro 20 klausimų.

Viešinami bus TIK apibendrinti apklausos rezultatai. Jūsų apklausoje nurodyti duomenys nebus atskleidžiami kitiems asmenims.  Aktualiausiais klausimais bus rengiamos atskiros diskusijos su biržos dalyviais. Įvertinus apklausos rezultatus bei diskusijų metu pasiektus susitarimus, atitinkamai galės būti koreguojamas Reglamento projektas. Primename, kad turite galimybę savo pastabas ir pasiūlymus Reglamento projektui taip pat pateikti Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai. 

Su parengtais dokumentų projektais galite susipažinti čia.  

Mes norime sužinoti Jūsų nuomonę!
 
5% of survey complete.

T