Witaj!

 
3% of survey complete.
Szanowni Państwo,

Ten kwestionariusz został stworzony, aby umożliwić zgłaszanie na bieżąco reakcji alergicznych na pokarm - od objawów najłagodniejszych do reakcji anafilaktycznej. 
Prosimy, aby Państwo używali tego systemu do zgłaszania reakcji za KAŻDYM RAZEM, gdy Państwo albo Państwa dziecko doświadczy nawet lekkich objawów alergicznych po zjedzeniu posiłku.
Dotyczy to posiłków przygotowanych w domu, produktów zakupionych w opakowaniach, jak i dań przygotowanych przez restauracje, bary i tym podobne.

Wypełnienie tego kwestionariusza powinno zająć tylko 10 minut, a na końcu będzie możliwość wpisania komentarzy. Informacja, którą Państwo podacie pozostanie anonimowa, ale może zostać użyta w prezentacjach i raportach.

Organizacje pacjentów i badacze bedą mieć dostęp do anonimowych danych z tej ankiety. To pomoże nam podnieść świadomość o skali i zasięgu reakcji alergicznych w naszym społeczeństwie.

Proszę mieć na uwadze, że ten kwestionariusz jest przeznaczony tylko dla osób z alergiami pokarmowymi albo dla członków ich rodzin, którzy z nimi mieszkają (np. dzieci, nastolatkowie). Nie jest on przeznaczony dla płatnych opiekunów, dalszej rodziny czy opiekunów społecznych, np. pracowników przedszkoli czy szkół.

AlleREACT powstał w ramach projektu naukowego iFAAM (Zintegrowane Podejście do Zarządzania Alergiami Pokarmowymi i Alergenami w Pożywieniu). iFAAM otrzymał fundusze z Uni Europejskiej od 2013 do 2017.

http://www.inflammation-repair.manchester.ac.uk/iFAAM

Dziękujemy za poświęcony czas!

T