Cześć, 
Dziękujemy za Twoją aplikację. Wypełnij poniższą ankietę odpowiadając na wszystkie pytania znajdujące się w ankiecie i następnie kliknij przycisk "submit" aby przesłać Nam odpowiedzi.
Powodzenia! 

Biorąc udział w rekrutacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez frimę Agatę Kurek KOKO danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania) zgodnie z Polityką Kandydatów KOKOworld. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. 

Question Title

* 1. Na jakie stanowisko aplikujesz?

Question Title

* 2. Dane osobowe:

Question Title

* 3. Skąd się dowiedziałeś/łaś o tej rekrutacji?

Question Title

* 4. Dlaczego chcesz tę pracę?

Question Title

* 5. Dlaczego sądzisz, że jesteś idealna/idealny do tej pracy?

Question Title

* 6. Jak dobrze znasz markę KOKOworld?

Question Title

* 7. Jakie masz doświadczenie w obsłudze klienta?

Question Title

* 8. Jakie cechy według Ciebie powinien mieć dobry sprzedawca?

Question Title

* 9. Co można robić w sklepie, kiedy pada deszcz i nikt nie wchodzi?

Question Title

* 10. Wchodzi klient do sklepu i ogląda różne produkty. Twoim zadaniem jest zagadać do klienta i nawiązać kontakt. Jak to zrobisz? 

Question Title

* 11. Obsługujesz klientkę przez godzinę w przymierzalni. Szuka sukienki i dodatków na najbliższe wyjście. Wybrałyście/liście już wspólnie stylizacje na wieczór, sukienkę w której Pani wygląda szałowo, kolczyki i torebkę do tego. Już jesteś prawie pewna/pewny, że Pani dokona zakupu, jednak wychodząc z przymierzalni oddaje Ci wszystkie produkty i mówi :
-"To ja się jeszcze zastanowię!" 
Jak zareagujesz?

Question Title

* 12. Organizujesz "Wieczór stylistów" w sklepie KOKOworld. Zaproszone zostały wszystkie stałe klientki, stylista, makijarzysta, będzie też poczęstunek. Celem takiego wieczoru jest prezentacja naszej nowej kolekcji kapsułowej WIOSNA LATO 2020 oraz pokazanie klientkom jak mogą tworzyć stylizacje i nosić nasze projekty.
Twoim zadaniem jest napisać maila do klientek, w którym zapraszasz je na taki wieczór. Zredaguj takiego maila w maksymalnie 5 zdaniach.

Question Title

* 13. Dostałeś/dostałaś zadanie aby zorganizować poczęstunek na "Wieczór stylistów w KOKOworld". Napisz szablon maila do potencjalnych partnerów, którego celem będzie przekonanie ich do przygotowanie dla Nas bezpłatnego poczęstunku podczas takiego eventu.

Question Title

* 14. Klientka mierząc sukienkę Underworld: "Świetna jest ta sukienka, cudnie leży i ten dół jest poprostu bombowy. Jednak mam straszny kompleks moich nóg. Kupiłabym ją gdyby była 5 cm dłuższa."  Jak zareagujesz?

Question Title

* 15. Podchodzi do Ciebie klientka w sklepie i mówi:  „Wasza sukienka to dziadostwo, rozpruły się szwy po 1 wyjściu". Jak zareagujesz? 

Question Title

* 16. Wpada do sklepu w pośpiechu mężczyzna i mówi: "Mam 5 minut aby kupić prezent dla mojej dziewczyny. Niech mi Pani/Pan coś poleci."
Jaki produkt/produkty polecisz? Uzasadnij.

Możesz wybierać pośród wszystkich produktów znajdujących się na naszej stronie www.kokoworld.pl

Question Title

* 17. Klientka mówi do Ciebie podczas oglądania produktu  -" Ogromnie podoba mi się ten Wasz nowy sweter Tundra, jednak jest strasznie długi i zupełnie nie wiem jak go nosić." Zasugeruj Pani jak mogłaby nosić taki produkt/ jakie stylizacje z nim budować.

Question Title

* 18. Klientka jest zachwycona płaszczem z naszej najnowszej kolekcji i mierzy od dłuższego czasu. Ostatecznie podchodzi do kasy i mówi:
"Chętnie go kupię, jednak proszę o 5% rabatu, ponieważ zauważyłam, że jedna nitka przy guziczku jest delikatnie obluzowana."
Jak zareagujesz?

Question Title

* 19. Pakujesz produkty dla klienta. Co oprócz zakupów dołączyłabyś/ dołączyłbyś do torebki z zakupami?

Question Title

* 20. Zostało nam 60 bluz z poprzedniego sezonu, które się nie sprzedają pomimo obniżonej ceny. Bardzo chcemy je wyprzedać. Co możesz zrobić, jakie kroki podjąć aby poprawić ich sprzedaż w sklepie stacjonarnym?

Question Title

* 21. Będziesz wykonywać wiele powtarzalnych czynności na tym stanowisku związanych z przygotowaniem sklepu do otwarcia, obsługą, jak i po zamknięciu sklepu. Co zrobisz by nie wpaść w rutynę? 

Question Title

* 22. Określiłbyś/Określiłabyś siebie jako osobę dobrze zorganizowaną? Co dla Ciebie oznacza być dobrze zorganizowanym/zorganizowaną? Czy mogłbyś/mogłanyś opisać sytuacje, w której wykazałes/łaś się dobrą organizacją?

Question Title

* 23. Ile chciałbyś/chciałabyś zarabiać netto?
a) podczas okresu próbnego
b) przez kolejne 9 miesięcy
c) przez kolejne 12 miesięcy

(podaj wartość netto we wszystkich 3 przypadkach)

Question Title

* 24. Jakie języki obce znasz oraz w jakim stopniu?

Question Title

* 25. Etyczna moda, co to takiego? Opisz jednym zdaniem.

Question Title

* 26. W jakim miejscu w internecie możemy Cię znaleźć? W jakich mediach społecznościowych?

Question Title

* 27. Co jeszcze powinniśmy o Tobie wiedzieć?

T