Cześć, 
Dziękujemy za Twoją aplikację. Wypełnij poniższą ankietę odpowiadając na wszystkie pytania znajdujące się w ankiecie i następnie kliknij przycisk "submit" aby przesłać Nam odpowiedzi.
Powodzenia! 

Biorąc udział w rekrutacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez frimę Agatę Kurek KOKO danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania) zgodnie z Polityką Kandydatów KOKOworld. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. 

Question Title

* 1. Na jakie stanowisko aplikujesz?

Question Title

* 2. Dane osobowe:

Question Title

* 3. Skąd się dowiedziałeś/łaś o tej rekrutacji?

Question Title

* 4. Dlaczego chcesz tę pracę?

Question Title

* 5. Dlaczego sądzisz, że jesteś idealna/idealny do tej pracy?

Question Title

* 6. Jak dobrze znasz markę KOKOworld?

Question Title

* 7. Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu sklepu i sprzedaży? Podaj to w formie: data, miejsce, stanowisko, obowiązki).

Question Title

* 8. Klientka domaga się zwrotu za spodnie bez podania konkretnej przyczyny. Nie ma paragonu, widzisz, że spodnie są znoszone. Co zrobisz?

Question Title

* 9. Twój najlepszy projekt, który prowadziłeś/łaś do tej pory? Opisz: Twoje obowiązki i odpowiedzialność, cel projektu, czas trwania i Twój największy sukces. 

Question Title

* 10. Jedna osoba z Twojego zespołu, nie wypełnia po raz kolejny swoich obowiązków i zostawia sklep w nieładzie. Ma to wpływ na wygląd sklepu a także na obowiązki innych osób. Napisz krótkiego maila (max 5 zdań), w którym dasz tej osobie negatywny feedback. Zasugeruj rozwiązanie.

Question Title

* 11. Zaplanuj event w sklepie marki KOKOworld. Określ: cel, harmonogram, grupę docelową i rozpisz swoje zadania.

Question Title

* 12. Dostajesz zadanie otworzyć nowy sklep marki KOKOworld w innym mieście (np. Warszawa) Od czego zaczniesz? Jakie działania podejmiesz w ciągu pierwszych 6 miesięcy od otrzymania takiego zadania. Przedstaw je w porządku chronologicznym.

Question Title

* 13. Podczas obsługi sklepu w sobotę ( jesteś jedyna osoba na zmianie) pada Ci nagle system, który służy do raportowania sprzedaży. Krótko mówiąc - awaria. Nie masz do kogo zadzwonić po pomoc bo cały zespół KOKO pracuje od poniedziałku do piątku. Do kasy stoi spora kolejka. Co robisz? Jak sobie poradzisz i jakie decyzje podejmiesz?

Question Title

* 14. Wpada do sklepu w pośpiechu mężczyzna i mówi: "Mam 5 minut aby kupić prezent dla mojej dziewczyny. Niech mi Pani/Pan coś poleci."
Jaki produkt/produkty polecisz? Uzasadnij w 3 zdaniach.

Możesz wybierać pośród wszystkich produktów znajdujących się na naszej stronie www.kokoworld.pl

Question Title

* 15. Pakujesz produkty dla klienta. Co oprócz zakupów dołączyłabyś/ dołączyłbyś do torebki z zakupami?

Question Title

* 16. Zostało nam 60 bluz z poprzedniego sezonu, które się nie sprzedają pomimo obniżonej ceny. Bardzo chcemy je wyprzedać. Co możesz zrobić, jakie kroki podjąć aby poprawić ich sprzedaż w sklepie stacjonarnym?

Question Title

* 17. Twoim celem jest postawić cele sprzedażowe na kolejny rok, które bedą ambitne oraz motywujące dla Twojego zepsołu. Jak się do tego zabierzesz?

Question Title

* 18. Sytuacja z osobą z Twojego zespołu, która zostawia sklep w nieładzie się powtarza. Pomimo negatywnego feedbacku, który udzieliłaś i rozwiązań, które zasugerowałaś sytuacja się nie poprawiła. Jakie kroki podjełabyś względem tej osoby. Rozpisz te kroki w 3-5 punktach.

Question Title

* 19. Ile chciałbyś/chciałabyś zarabiać netto?
a) podczas okresu próbnego
b) przez kolejne 9 miesięcy
c) przez kolejne 12 miesięcy

(podaj wartość netto we wszystkich 3 przypadkach)

Question Title

* 20. Jakie języki obce znasz oraz w jakim stopniu?

Question Title

* 21. W jakim miejscu w internecie możemy Cię znaleźć? W jakich mediach społecznościowych?

Question Title

* 22. Co jeszcze powinniśmy o Tobie wiedzieć?

T