Współtworzenie wartości opartych na współpracy w przedsiębiorstwach społecznych

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym badaniu współfinansowanym  przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus+,  mającym na celu zbadanie umiejętności niezbędnych współczesnym przedsiębiorcom społecznym do prowadzenia innowacyjnej, stabilnej finansowo i odpowiedzialnej społecznie działalności.

Wyniki badania pomogą nam stworzyć platformę szkoleniową w zakresie inkubacji organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych.

Zostali Państwo zaproszeni do udziału ze względu na Państwa profil i dotychczasowe doświadczenia w zakresie działalności społecznej.

W zamian za współpracę mamy przyjemność zaoferować Państwu bezpłatny udział w innowacyjnym kursie on-line „Social Growth for Trafficking and Immigration- SOG-TIM”, który rozpocznie się w styczniu 2018. Po wypełnieniu ankiety zostanie Państwu udostępniony link do rejestracji na szkolenie. Więcej informacji o programie jest dostępnych w naszym sylabusie.

Dodatkowo osoby zainteresowane mogą otrzymać wyniki tego międzynarodowego badania przeprowadzonego w Grecji, Hiszpanii, Słowacji, Włoszech, Rumunii i Polsce. Prosimy o zaznaczenie prośby o wysłanie wyników w odpowiednim pytaniu.

Wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 15 minut. Wszystkie otrzymane informacje są poufne i anonimowe. 

Dziękujemy za poświęcony czas!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: sekcja badawcza projektu SOG-TIM contact@ngo.socialgrowthhub.com

Więcej informacji na naszej Stronie i na Facebooku

T