Screen Reader Mode Icon

COVID-19 Survey for Clinicians in Ukrainian

Ми намагаємось дізнатись більше про вплив COVID-19 на курацію поцієнтів з епілепсією. Будь-ласка, приділіть дві хвилини для заповнення цього опитувальника.

Question Title

* 1. Чи є достатньо розуміння того, як інфекція COVID-19 може проявлятися у пацієнтів з епілепсією та як захворювання на COVID може впливати на частоту припадків та лікування?

Question Title

* 3. Якщо в даний час у наших клінічних знаннях є пробіли стосовно COVID та епілепсії, будь ласка, перерахуйте три пріоритетні області для невідкладних досліджень:

Question Title

* 4. З вашого досвіду чи стикались Ви або  безпосередньо або через обговорення з колегами клініцистами з можливими неврологічними проявами або ускладненнями, пов’язаними з інфекцією COVID, включаючи розвиток епілепсії?

Question Title

* 5. Якщо зараження COVID має стосунок щодо неврологічних проявів/ ускладнень, будь ласка, перерахуйте три області, які ви вважаєте важливими для подальших досліджень?

Question Title

* 6. Чи були у вашому регіоні або чи ви очікуєте будь-яких збоїв до

  Так Ні
доступу медичної допомоги хворих на епілепсією
постачання протиепілептичних препаратів?

Question Title

* 7. Чи помічали ви у своїй клінічній практиці зміну психічного здоров'я, психосоціальних проблем або тяжкості епілепсії, що були відмічені пацієнтами та / або їх сім'ями / доглядачами?

  Та Ні
Тривога
Депресія
Суїцидальність
Ізоляція
Дискримінація
Зловживання алкоголем / наркотичними речовинами
Порушення режиму прийому протиепілептичних препаратів
Повідомлення про зміни в режимі сну
Підвищені ризики, пов'язані з нападами (SUDEP, нещасні випадки дома;)
0 of 7 answered
 

T