1. Ankieta w ramach pracy doktorskiej

Nazywam się Piotr Janulek i dziękuję za zainteresowanie tym badaniem. Powstało ono w ramach pracy naukowej realizowanej na Wydziale Nauk Stosowanych Akademii WSB. Chciałbym poznać jak oceniasz możliwości i potencjał mediów społecznościowych i jakie rozwiązania stosowane są w Twojej organizacji. Niniejsza ankieta jest skierowana do menedżerów przedsiębiorstw usług profesjonalnych.
Pod pierwszą ankietą znajduje sie druga, w której będę chciał poznać jak media społecznościowe mogą przyczyniać się do innowacji w modelu biznesu przedsiębiorstwa usług profesjonalnych. Obie zabiorą Ci maksymalnie 19 min. 
Wszystkim osobom, które wezmą udział w ankietach prześlę raport z badań wraz z kluczem do gratisowego kursu pt.: Jak wykorzystać Social Media w usługach.
Efekty powstaną przede wszystkim w oparciu o Twoje kompetencje dlatego bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z treścią pytań.
................................................................................
Słowa klucze ankiety: modele biznesu, media społecznościowe, usługi profesjonalne, otwarte innowacje, przedsiębiorczość technologiczna, crowdsourcing, crowdfunding, tokenizacja, profesjonalizm.

Question Title

* 1. Świadoma zgoda. Wszystkie osoby, które wypełniły ankietę i chcą otrzymać raport z badań i/lub skorzystać z kursu: mogą dobrowolnie pozostawić e-mail. Jednocześnie zapewniam, że użyję go tylko i wyłącznie w celu przesyłki raportu oraz linku i klucza do kursu. Po zamknięciu okresu badania [data do ustalenia] wszystkie e-maile zostaną permanentnie usunięte. Wydrukuj ten ekran na potrzeby dowodowe. Jeśli zgadzasz się na jednorazowe wysłanie raportu z tych badań i klucza do kursu, proszę o wpisanie poniżej adresu e-mail.

 
33% of survey complete.

T