Screen Reader Mode Icon

Опитування у рамках Міжнародного проєкту з дослідження замовних робіт

Дорогі студенти,

Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні, яке здійснюється у рамках Міжнародного проєкту з дослідження замовних робіт. Це опитування проводиться дослідниками та дослідницями Університету Вуллонгонг у Дубаї та Європейської мережі академічної доброчесності, та поширюється в Україні за сприяння проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ”, що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.

Ініціатори цього дослідження хочуть краще зрозуміти проблему замовних робіт, а також пов'язані із цим питання: масштаби поширення цієї проблеми серед студентства, чому студентство вдається до замовлення робіт, рівень обізнаності студентства про наявні політики та практики боротьби із замовними роботами, а також ставлення студентства до явища замовних робіт.

Участь в опитуванні займе приблизно 10 хвилин вашого часу. Пам'ятайте, що ви можете пропустити будь-яке питання, якщо процес відповіді на нього викликає у вас дискомфорт. Опитування є анонімним. Результати не будуть надсилатися в університет, у якому ви навчаєтеся.

Якщо у вас виникли питання чи ви маєте скарги стосовно перебігу цього опитування, ви можете звернутися до менеджера з питань етики за номером телефону 02 4221 4457 чи за електронною адресою rso-ethics@uow.au.email.
 

0 of 33 answered
 

T