Question Title

* 1. Apraksti savu situāciju par cilvēku kopienas sistēmu vai struktūru savā dzīvē, kuru centies mainīt. Tevis rakstīto redzēs tikai Indulis, Laura un Lauras kolēģe. Nevienam citam šo informāciju mēs neizpaudīsim. Visus pieteikumus mēs dzēsīsim maija sākumā. Tevis rakstītais mums palīdzēs saprast, vai un kā mēs varam palīdzēt cilvēkiem, kuri cenšas mainīt neefektīvi vai kaitīgi funkcionējošu sistēmu (kolektīvs, iestāde, struktūra utt).
Lūdzu, uzraksti par to:
1. Kādu sistēmu vai struktūru tu centies vai gribi mainīt un kur tas ir?
2. Ar kādiem šķēršļiem vai ierobežojumiem tu saskaries?
3. Kas tev trūkst, lai izdotos paveikt cerēto?

Question Title

* 2. Ja mēs redzēsim, ka ir vairāki nopietni pieteikumi vēlmei sapazīties ar citiem rīcības cilvēkiem, tad vispirms piedāvāsim iepazīšanās sarunu digitālā formātā.
Kādas ir tavas bažas šādas iepazīšanās sarunas sakarā, kas tev varētu traucēt tur piedalīties?

Question Title

* 3. Tavs vārds, uzvārds - tie ir tikai mūsu zināšanai, lai saprotam, ka šo raksta reāls cilvēks, kurš patiešām vēlas sapazīties ar domubiedriem. Ja nevēlies, tad vari šo laukumu atstāt tukšu, bet tādā gadījumā mēs nesolām, ka varēsim tev piedāvāt dalību iepazīšanās sarunā ar citiem. Tevis rakstīto informāciju mēs citiem neizpaudīsim. To, ko vēlēsies par sevi pateikt citiem, izlemsi tu, sapazīšanās sarunas laikā.

Question Title

* 4. Tava e-pasta adrese, lai mēs varētu ar tevi sazināties, ja no anketās saņemtās informācijas redzēsim, ka ir vairāki cilvēki, kuri šo sapazīšanās iespēju grib izmantot, lai iegūtu domubiedrus viens otra atbalstīšanai. Kad sūtīsim e-pastu, tad tā saņēmēji viens otra e-pasta adreses neredzēs. Lūdzu, pārbaudi, ka ierakstīji pareizu e-pasta adresi, jo citādi mēs nevarēsim ar tevi sazināties!

T