1. Gönüllü Katılım Formu

Page1 / 5
 

Bu çalışma, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Enformatik Enstitüsü Öğretim Üyelerinden Yrd.Doç.Dr. Sevgi Özkan tarafından yürütülen, bir çalışmadır. Çalışmanın amacı, katılımcıların e-devlet web sitelerine yönelik tutum ve eğilimleriyle ilgili bilgi toplamaktır. Çalışmaya katılım tamamiyle gönüllülük temelindedir. Ankette, sizden kimlik belirleyici hiçbir bilgi istenmemektedir. Cevaplarınız tamamiyle gizli tutulacak ve sadece araştırmacılar tarafından değerlendirilecektir; elde edilecek bilgiler bilimsel yayımlarda kullanılacaktır.

Anket, genel olarak kişisel rahatsızlık verecek soruları içermemektedir. Ancak, katılım sırasında sorulardan ya da herhangi başka bir nedenden ötürü kendinizi rahatsız hissederseniz anketi yarıda bırakıp çıkmakta serbestsiniz. Böyle bir durumda 'Bu anketten çık ' linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu çalışmaya katıldığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Çalışma hakkında daha fazla bilgi almak için Enformatik Enstitüsü öğretim üyelerinden Yrd.Doç.Dr.Sevgi Özkan (Tel: 0312 210 7711; E-posta: sozkan@ii.metu.edu.tr) ya da araştırma görevlileri İrfan Emrah Kanat (Tel: 0312 210 7871; iekanat@ii.metu.edu.tr) veya Yasemin Çetin (Tel: 0312 210 7722, ycetin@ii.metu.edu.tr) ile iletişim kurabilirsiniz.

Anketin toplam süresi 10 dk.'yı aşmamaktadır.

* 1. Bu çalışmaya tamamen gönüllü olarak katılıyorum ve istediğim zaman yarıda kesip çıkabileceğimi biliyorum. Verdiğim bilgilerin bilimsel amaçlı yayımlarda kullanılmasını kabul ediyorum.

T