Question Title

* 1. Jménem Zastoupení Evropské komise v ČR, Informační kanceláře Evropského parlamentu v ČR, HK ČR a CEBRE si Vás dovolujeme pozvat na debatu „Reforma společné zemědělské politiky“. Cílem debaty je zjistit názor české veřejnosti a expertů na změny, které přinese reforma společné zemědělské politiky EU a její dopady na české zemědělství. Debata se koná 19. února 2014 od 14,00-16,00hod v Evropském domě (Jungmannova 24, Praha). Zúčastníte se debaty? * Pokud ano, klikněte na Yes. Pokud ne, klikněte na No.

Question Title

* 2. V případě účasti vypište prosím Vaše jméno, příjmení, instituci a emailovou adresu. Na tento email Vám budou zaslány podkladové dokumenty, které budou na debatě distribuovány. Po skončení debaty obdržíte na tuto adresu tiskovou zprávu z debaty a odkaz ke stažení PowerPointových prezentací řečníků.

Question Title

* 3. Cílem debaty je pokusit se zodpovědět dotazy typu: Jaké dopady na české zemědělství bude mít reforma společné zemědělské politiky? Jaký vliv může mít krácení přímých plateb pro velké farmy v ČR? Jak vnímáte zvyšující se požadavky na ekologizaci v kontextu českého zemědělství? Jaké další otázky byste chtěl/a slyšet?

Question Title

* 4. Prosím vepište otázku, kterou byste chtěl/a položit našim řečníkům? (vybrané dotazy budou na diskuzi prezentovány)

T