Esmu izlēmusi reģistrēties piedzīvojumam sievietēm par īpašo piedāvājumu EUR 845,- (ieskaitot nodokļus), par kuru saņemšu zemāk uzskaitītās apmācības, kuru kopējā vērtība ir par 850 EUR augstāka:
- Dalību 3 dienu piedzīvojumā SATIKŠANĀS AR SAVU PATIESO SPĒKU
- Iespēju noskatīties 2 dienu apmācības IZDEVUŠĀS ATTIECĪBAS AR VĪRIETI
- 4 nedēļu treniņu online režīmā INTUĪCIJAS ATTĪSTĪŠANA

Dalības investīcijas apmaksas termiņi:
- Rezervēt sev vietu ar 1. iemaksu: EUR 200 kā norādīts 5.punktā.
- 2. iemaksa: EUR 190 līdz 25.jūlijam.
- 3. iemaksa: EUR 300 līdz 5.augustam.
- 4. iemaksa: EUR 155 līdz 10.augustam.

PIEDĀVĀJUMS IR SPĒKĀ, kamēr grupā ir vietas.
 
 
Lūdzu, ieraksti jautājumos prasīto informāciju, lai tava reģistrēšanās būtu veiksmīga!

Question Title

* 1. Vārds, uzvārds:

Question Title

* 2. Personas kods:

Question Title

* 3. Telefona numurs:

Question Title

* 4. E-pasta adrese:

Question Title

* 5. Es saprotu, ka mana dalība šajā piedzīvojumā ir rezervēta tad, kad esmu veikusi 1.iemaksas daļas pārskaitījumu par EUR 200,- uz:
          SIA Uguns skola
          Reģ nr.: 40103671473
          "Swedbank", kods: HABALV22
          Konta numurs: LV58HABA0551036558855
          Summa: EUR 200
          Maksājuma mērķis: Pirmā iemaksa par apmācībām 15.08.2019.

Question Title

* 6. Ja tev nepieciešams rēķins uz uzņēmumu, norādi tā rekvizītus (ja rēķinā vajadzīga kāda īpaša norāde, tad pieraksti to šeit):

Dalība piedzīvojumā var notikt pēc tam, kad esi veikusi atlikušo maksājumu, ko ir iespējams segt pa daļām šajos termiņos:
  • 2. daļa: EUR 190 līdz 25.jūlijam uz Uguns skolas kontu, kas norādīts iepriekšējā punktā.
  • 3. daļa: EUR 300 līdz 5.augustam (šī daļa un nākošā būs uz SIA Iedvesmas skola kontu (arī mūsu uzņēmums, kas nodrošina apmācības piedzīvojuma laikā, un kur maksājuma konts būs norādīts rēķinā, ko tev nosūtīsim pirms maksājuma termiņa)
  • 4. daļa: EUR 155 līdz 10.augustam
Tu vari šos maksājumus veikt arī ātrāk, lai vari agrāk piekļūt pirmajam bonusam par attiecībām ar vīrieti. Ja vēlies izmantot agrākas apmaksas iespēju, tad uzraksti par to uz info@ugunsskola.lv norādot summas un termiņus, ko mēs varam ielikt tev piemērotā rēķinā.

Question Title

* 7. Mēs ļoti atbildīgi attiecamies pret darbu, ko darām. Droša un atbalstoša piedzīvojuma vide ir mūsu prioritāte, jo tur sieviete skaidrāk ierauga savu potenciālu un iemācās ar to prasmīgāk apieties + saņem atbalstu no pārējām dalībniecēm vēl ilgi pēc piedzīvojuma. Tam nepieciešams, lai katra dalībniece skaidri apzinās piedzīvojuma apstākļus, kā arī savu lomu un atbildību, lai piedzīvojums var noritēt pozitīvā, produktīvā un konfidenciālā gaisotnē.

Tāpēc, lūdzu, apstiprini, ka esi iepazinusies un piekrīti šiem piedzīvojuma apstākļiem un citai informācijai, ko esam apkopojuši šeit un kas bija 2.atlases kārtas video un atbildēs uz jautājumiem.

Question Title

* 8. Atzīmē, kā plāno nokļūt uz piedzīvojuma vietu (atbilstošajā laukā ieraksti JĀ, kā arī ieraksti papildus informāciju, ja nepieciešams):

Question Title

* 9. No kuras atrašanās vietas tu dosies uz piedzīvojumu? Pilsētas vai ciema nosaukums. Ja brauksi no Rīgas, tad, lūdzu, norādi, no kuras Rīgas daļas (piemēram, Āgenskalns Rīgā), jo tas mums palīdzēs sadalīt dalībnieces pa esošajām automašīnām tā, lai viņām nokļūšana uz piedzīvojuma vietu ir vieglāka un lai kopā braukšana ir vēl lielāks ieguvums pašām.

Question Title

* 10. Kuru no maltīšu veidiem tu izvēlēsies:

Kad esi veikusi pirmās daļas apmaksu, tad, lūdzu, atsūti maksājuma uzdevumu uz šo e-pastu: info@ugunsskola.lv un tuvāko dienu laikā saņemsi no mums rēķinu par savu pārskaitījumu.
Ja tev ir nepieciešams risinājums vai ir jautājumi, uz kuriem vajag mūsu atbildi, tad raksti par to uz info@ugunsskola.lv
TIEKAMIES PIEDZĪVOJUMĀ, KURĀ TU SATIKSIES AR SAVU PATIESO SPĒKU!

T