Bilgisayar oyunlarında nasıl FPS arttırılır?

Bilgisayar oyunlarındaki kare hızımız yani kısaca FPS değerimiz, oyunun tüm akışını etkilemektedir. Eğer kare hızımız olması gerekenden, yani 60'tan düşükse bu ciddi dezavantajlara yol açmaktadır. Özellikle çevrimiçi oyunlarda rakiplerimizden geri düşmemiz gibi bir olumsuzluk oluşturur. Tek oyunculu video oyunlarında ise, aldığımız zevki düşürebilir. Hatta 10-20 aralığında FPS değeri alıyorsak, bizi oyun dünyasından soğutabilir.
 
Öte yandan, espor alanında durum çok daha ciddidir. CS:GO, PUBG ve Fortnite gibi oyunlarda para ödülleri olduğundan dolayı, rakiplerinizle eşit değerde kare hızı almanız hayati bir kavramdır. Bu yüzden bilgisayar ve oyununuzu en iyi performans için optimize etmeniz gerekir. Yani FPS arttırma rehberi adlı yazımıza göz atmanız, siz oyuncular için çok faydalı olacaktır.
 
İşin espor yanına gelecek olursak, sitemiz ThatsGameBro'yu takip edip, rakiplerinizi eleyebilirsiniz. Her türlü yeniliği haber yaparak dijital sporlara yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Özellikle CS:GO ve PUBG başta olmak üzere her türlü konuyu ele alıyoruz. Bizi aşağıdaki linke tıklayarak takibe alın: https://thatsgamebro.com/

Question Title

* 1. Hangi işlemciyi kullanıyorsunuz?

Question Title

* 2. Oyunda kaç fps alıyorsunuz?

Question Title

* 3. Monitörünüz kaç Hertz?

Question Title

* 4. Laptop mu yoksa masaüstü mü kullanıyorsunuz?

T