Předem děkujeme za odpovědi na otázky, které pomohou Komoře v rozhodování v nastavení komunikace se studenty, kteří se zajímají o oblast zdaňování, a to bez ohledu na to, jestli plánují profesní kariéru daňového poradce nebo se o daně zajímají z jiného důvodu. Komora zvažuje zřízení přidruženého studentského členství v Komoře daňových poradců ČR, díky kterému by evidovaní studenti měli možnost získat pravidelné informace o daních, akcích Komory a zkouškách na daňového poradce. Komora má zájem podpořit všechny, kteří se zajímají o oblast daní a daňového poradenství a nabídnout jim možnost získání odborné kvalifikace a odborného a profesního růstu.

Question Title

* 1. Zajímám se o oblast zdaňování (jen jedna možná odpověď):

Question Title

* 2. Napojení na Komoru daňových poradců a získávání pravidelných informací z Komory by bylo zajímavé v následujících oblastech (lze zatrhnout více odpovědí):

Question Title

* 3. Forma získání informací z Komory (lze zatrhnout více odpovědí):

Question Title

* 4. Kontakt s Komorou preferuji na bázi (jen jedna možná odpověď):

Question Title

* 5. Forma přidruženého studentského členství, která zajistí přímý kontakt, pravidelnost informací a výhody pouze pro členy (slevy a exklusivní akce, přístup k informacím, vyhrazeným pouze členům) by pro mě byla zajímavá (jen jedna možná odpověď):

Question Title

* 6. Za přidružené studentské členství v Komoře (jen jedna možná odpověď):

Question Title

* 7. Uvítáme jakékoliv vzkazy a náměty, co byste chtěli Komoře sdělit:

Question Title

* 8. Jsem studentem následující VŠ:

Question Title

* 9. V případě zájmu o výsledky dotazníkového průzkumu a další informace ve věci přidruženého studentského členství v KDP ČR uveďte svoje jméno a emailovou adresu:

T