Serdecznie zapraszamy na webinar, na którym porozmawiamy o przewlekłej chorobie nerek (PChN).

To choroba cywilizacyjna, która dotyka około 800 mln osób na świecie, z czego 5 mln w Polsce. Tymczasem w Polsce mamy dużo wyzwań systemowych związanych z leczeniem chorych.

Swoją wiedzą i doświadczeniami w tych zakresach podzielą się: dr hab. n.med. Szymon Brzósko, dyrektor medyczny DaVita Polska (podmiot opiekujący się 20% pacjentów w schyłkowej fazie PChN w Polsce) oraz prof. Rajmund Michalski, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Moje Nerki (największej nefrologicznej organizacji pacjenckiej w kraju), który sam jest pacjentem nefrologicznym.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół DaVita i OSMN

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław. Dane osobowe zawarte w niniejszym zgłoszeniu przetwarzane będą w celu zapewnienia uczestnictwa w webinarze, na który się zapisałaś/eś (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Dane będziemy przetwarzać przez okres nie dłuższy niż miesiąc po przeprowadzeniu webinaru, nie musisz się obawiać żadnych niezamówionych informacji handlowych z naszej strony. Dane udostępnimy jedynie podmiotom, które świadczą na naszą rzecz usługi wsparcia IT, w tym dostawę technologii obsługującej webinar. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez DaVita sp. z o.o., w tym na temat Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz tutaj: Polityka Prywatności.

Question Title

* 1. Zostaw swój e-mail, na którym wyślemy link do webinaru:

T