Screen Reader Mode Icon

Szanowni Państwo,

mimo że trwa w Polsce pierwsza fala sukcesji, wiele firm rodzinnych wciąż kierowanych jest przez swoich założycieli. Szczególnie w małych firmach ich styl zarządzania oparty jest na działaniu intuicyjnym i bazuje na dużym doświadczeniu, co sprawia, że firma może świetnie funkcjonować przez długi czas, nie ulegając konkurencji, zachowując rentowność i dynamikę wzrostu.

Czy zatem potrzebna jest profesjonalizacja?

Na to pytanie odpowiemy analizując Państwa odpowiedzi uzyskane w naszym badaniu dotyczącym profesjonalizacji firm rodzinnych w Polsce, do którego bardzo serdecznie ZAPRASZAMY!

Badanie koncentruje się na analizie dostępu do danych, obszarze dotyczącym raportowania, a co kluczowe na sposobie podejmowania decyzji w firmach rodzinnych.
 
Nasze badanie jest w pełni anonimowe, a wszystkie pozyskane dane zostaną zagregowane i zaprezentowane w sposób uniemożliwiający identyfikację źródeł poszczególnych odpowiedzi. W pytaniach oznaczonych "*" udzielenie odpowiedzi jest wymagane, w pozostałych pytaniach udzielenie odpowiedzi jest dowolne. Jeśli jednak chcieliby Państwo skorzystać z dodatkowych korzyści, jakie może przynieść udział w badaniu, prosimy o wskazanie przynajmniej jednej z danych umożliwiających kontakt z Państwem (email lub numer telefonu).

Dla każdego uczestnika badania, który wyrazi taką chęć, przewidujemy dostęp do rozbudowanej wersji raportu z badania, zawierającej m.in. dodatkowe analizy i zestawienie najlepszych praktyk. Dodatkowo, zapraszamy uczestników badania do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z ekspertami controllingNOW i możliwości wspólnej analizy i weryfikacji pomysłów dotyczących optymalizacji pozyskiwania informacji zarządczych w Państwa organizacji.
 
Jesteśmy również otwarci na Państwa współpracę i doświadczenia. Jeśli są Państwo zainteresowani prezentacją swojej firmy w naszym Raporcie,  prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska  w ankiecie. Skontaktujemy się z Państwem w celu dalszych kroków.
 
Dziękujemy za Państwa czas i zaangażowanie w nasze badanie.
Zespół controllingNOW oraz partnerzy Gekko advisoryNOW i Instytut Biznesu Rodzinnego.
0 z 17 z odpowiedziami
 

T