Warunki mieszkaniowe imigrantów w regionie stołecznym Islandii


Szanowni Państwo,

Centrum Badań nad Imigracjami przy Akademii Reykjavik (MIRRA) przeprowadza ankietę na temat sytuacji mieszkaniowej wśród Polaków mieszkających w regionie stołecznym Islandii. Celem badania jest poznanie Państwa obecnej sytuacji mieszkaniowej, a także rozpoznanie ewentualnych problemów związanych z rynkiem mieszkaniowym, z jakimi mogą spotykać się imigranci. Zebrane informacje pomogą w dostosowaniu polityki mieszkaniowej miasta Reykjavik, tak by uwzględniała ona również szczególne potrzeby imigrantów. Stąd niezwykle ważne jest dla nas, aby poznać Państwa opinię.

Poniższa ankieta skierowana jest do osób pełnoletnich (w wieku 18+) pochodzenia polskiego, którzy mieszkają w regionie stołecznym (Reykjavik i przyległe miasta).

Ankieta jest ANONIMOWA, a wyniki będą wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.

Ważne jest dla nas, aby odpowiedzieli Państwo na wszystkie pytanie, ale jeśli któreś z pytań sprawi Państwu kłopot lub nie będą chcieli Państwo udzielić na nie odpowiedzi, to proszę je pominąć. Lepiej nie udzielić odpowiedzi na któreś z pytań niż podawać fałszywe informacje.

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10-15 minut.

Jeśli mają Państwo jakieś uwagi lub pytania w związku z przeprowadzanym badaniem, prosimy o kontakt pod adres mirra@mirra.is.

Z poważaniem,
Hallfríður Þórarinsdóttir i Anna Wojtyńska.
 

T