Question Title

* 1. Jménem Zastoupení Evropské komise v ČR, Informační kanceláře Evropského parlamentu v ČR, Hospodářské komory ČR a CEBRE si Vás dovolujeme pozvat na debatu „Velká koalice pro digitální pracovní místa". Cílem debaty je diskutovat o iniciativě Velká koalice pro digitální pracovní místa, jejím vlivu na hospodářský růst České republiky, vytváření digitálního vzdělávacího programu pro mladé a podpory v této oblasti. Debata se koná 25. listopadu 2014 od 16:00 do 18:00 hod v Evropském domě (Jungmannova 24, Praha 1). Zúčastníte se debaty? * Pokud ano, klikněte na Yes. Pokud ne, klikněte na No.

Question Title

* 2. V případě účasti vypište prosím Vaše jméno, příjmení, instituci a emailovou adresu. Na tento email Vám budou zaslány podkladové dokumenty, které budou na debatě distribuovány. Po skončení debaty obdržíte na tuto adresu tiskovou zprávu z debaty a odkaz ke stažení PowerPointových prezentací řečníků.

Question Title

* 3. Hrozí České republice nedostatek ICT expertů? Jakým způsobem se podílejí firmy a organizace na vytváření a obsazování digitálních pracovních míst v ČR? Jakým překážkám čelí digitální start-ups? Berou školní osnovy, odborná příprava a univerzitní programy v ČR dostatečně v potaz potřeby trhu v oblasti ICT?

Question Title

* 4. Prosím vepište otázku, kterou byste chtěl/a položit našim řečníkům? (vybrané dotazy budou na diskuzi prezentovány)

T