دیوارپوش در دکوراسیون داخلی


اگر به دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود اهمیت می دهید، به شما پیشنهاد می کنم برای جلوه بخشیدن به دیوارهای منزل و یا محل کار خود از انواع دیوارپوش استفاده کنید. امروزه استفاده از انواع دیوارپوش در بین افراد با سلیقه های خاص بسیار رایج شده است. انواع دیوارپوش در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجود می باشد.

انواع دیوارپوش دارای جنس های مختلفی می باشد که عباتست از؛ چوب، سنگ، پلاستیک، سلولز و کاغذ .که در اینجا انواع دیوارپوش را ما به شما معرفی خواهیم کرد.چوب ها به این خاطر که دارای رنگ ها و طرح های ویژه ای می باشند، استفاده آنها در فضای داخلی آذران پلاستیک دیوارپوش دیوارکوب سقف کاذبجلوه ای ویژه و خاص به فضا می بخشد و حس آرامش را به وجود می آورد.

اما متاسفانه چوب از نظر قیمتی بسیار گران است. از این رو در بیشتر مواقع از روکش های طبیعی و یا حتی در واردی خاص از روکش های مصنوعی در آنها به کار گرفته می شود. دیوارپوش های چوبی به عنوان یکی از انواع دیوارپوش دارای خاصیت ضد نفوذی صدا و حرارت می باشد.

این نوع که یکی از انواع دیوارپوش ها به حساب می آید، در بیشتر ساختمان ها کا رآیی دارد و از آنها زیاد به کار می رود. دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح های آن می باشد. برای داخل منزل ها یا محل های کار بیشتر از سنگ های الماس تراش، آنتیک و .... نیز به کار می رود.

مزایای دیوارپوش pvc
دیوارپوش pvc ، دارای جنس پلی وینیل کربنات می باشد که تقریبا شبیه به پلاستیک است. دیوارپوش pvc یک روکش شبیه چوب دارد که به دیوار ها نمای خاص و ویژه ای می بخشد. آذران پلاستیک عرض آن ها تقریبا 15 سانتی بوده و به علت آن که دارای انعطاف پذیری  سقف کاذب زیادی می باشد مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

دیوار پوش pvc دارای قیمت های مناسبی می باشد و ازنظر مالی بسیار به صرفه خواهد بود. دارای طرح ها و رنگ های بسیار زیبا و دلنشینی می باشد که جلوه ای خاص به فضای داخل و یا خارج از ساختمان شما می دهد. دیوار پوش pvc در صنعت های شیمیایی جزء با اهمیت ترین نوع از محصول می باشد.


مزیت های استفاده از دیوارپوش PVC
در برابر ضربهای موضعی بسیار مقاوم است
در کم ترین زمان ممکن قابل نصب است
قابلیت ضد حشره ای
پوششی زیبا و خاص برای دیوار ها
عایقی مناسب به منظور جلوگیری از نفوذ گرما و سرما
دقیقا بعد از سفت کاری می توان آنها را به کار برد
جهت سبک کردن سازه ساختمان ها و جلوگیری از آسیب های مخرب در زلزله
عایق مناسبی برای صدا
دوام بسیار بالا

Question Title

* 1. دیوار پوش pvc دارای قیمت های مناسبی می باشد و ازنظر مالی بسیار

Question Title

* 2. اگر به دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود اهمیت می دهید، به شما پیشنهاد می کنم برای جلوه بخشیدن ب

Question Title

* 3. نواع دیوارپوش دارای جنس های مختلفی می باشد که عباتست، سلولز و کاغذ .که در اینجا انواع دیوارپوش

Question Title

* 4. جهت سبک کردن سازه ساختمان ها و جلوگیری از آسیب های مخرب در زلزله

T