Question Title

* 1. Czy wiesz kiedy po raz pierwszy wprowadziliśmy naszą akcję Żyj Zdrowo?

Question Title

* 2. Jako część akcji Żyj Zdrowo minionej jesieni, mogliście przeczytać artykuł o kolorach i ich wpływie na naszą psychikę. Czy pamiętasz, który z kolorów wpływał pozytywnie na naszą kreatywność i optymizm?

Question Title

* 3. Czy przygotowywałeś już sobie smoothie? Na stronie MojeTesco znajdziesz kilka dobrych wskazówek w tym temacie! Pomimo tego, że smoothies na różne sposoby wpływają pozytywnie na nasze zdrowie, mogą mieć również negatywne efekty. Czy pamiętasz, który z poniższych negatywnych efektów może wystąpić przy spożywaniu smoothies?

Question Title

* 4. Jak zapewne wiecie, akcja Żyj Zdrowo jest pełna rywalizacji, w których możesz wziąć udział. Jedną z najbardziej popularnych są zawody biegowe – czy wiesz ile razy je organizowaliśmy do tej pory?

Question Title

* 5. Zeszłej wiosny, w ramach akcji Żyj Zdrowo dowiedzieliśmy się, co jest dobrym pomysłem, jeżeli chcielibyśmy przeprowadzić wiosenny detoks. Jakie są podstawowe zasady detoksu?

Question Title

* 6. W zeszłym roku rozmawialiśmy również o zaletach aplikacji do monitorowania snu. Które z poniższych nie jest zaletą aplikacji do monitorowania snu?

Question Title

* 7. Obecnie, na MojeTesco możesz przeczytać artykuł o saunie i jej pozytywnym wpływie na nasz organizm. Jaki jest idealny okres czasu, który powinno się spędzić jednorazowo w saunie?

0 of 12 answered
 

T